Dětský koberec Nattiot Little Marrakech, 123 x 180 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky... více informací »
Dětský koberec Nattiot Little Marrakech
Značka: Nattiot
3 690 Kč
Více informací
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený ze směsi polyesteru a polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Výjimečný produkt Dětský koberec Nattiot Little naleznete ještě tady na našem webu ve známé sekci dětské koberce. Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Možná ale hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další prověřené zboží od výrobce Nattiot. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný produkt Dětský koberec Nattiot Little Marrakech, 123 x 180 cm od známé značky Nattiot snadno můžete pořídit právě dnes až neuvěřitelně levně! Výhodně za 3 690 Kč.