Dětský koberec Nattiot Little Palm, 120 x 170 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, který... více informací »
Dětský koberec Nattiot Little Palm
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Více informací
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, který...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, který podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z polypropylenu, takže je odolný, antibakteriální a vodoodpudivý snadný na údržbu. Jeho barevný motiv si uchovává svou sytost i při vystavení přímému slunečnímu světlu.


Tento skvělý produkt Dětský koberec Nattiot Little Palm, lze sehnat bezprostředně tady a teď na našem webu v populární sekci dětské koberce. Nyní získáte nové produkty ze zmíněné kategorie ve výprodejové akci!

Levný produkt Dětský koberec Nattiot Little Palm, 120 x 170 cm značky Nattiot snadno naleznete právě pořád výhodně. Aktuálně za super cenu 3 990 Kč.