Dětský koberec Nattiot Little Wild Monkey, 120 x 170 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky... více informací »
Dětský koberec Nattiot Little Wild Monkey
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Více informací
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.

Tento skvělý kousek Dětský koberec Nattiot Little jde nakoupit jednoduše tu na webu v kategorii dětské koberce. Nyní najdete ještě podobné zboží ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Dětský koberec Nattiot Little Wild Monkey, 120 x 170 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Nattiot snadno najdete nyní za rozumné peníze. Právě nyní za skvělou cenu 3 990 Kč.