Dětský koberec Nattiot Sweet Mery, 120 x 170 cm

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky... více informací »
Dětský koberec Nattiot Sweet Mery
Značka: Nattiot
3 990 Kč
Více informací
Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky...

Ozdobte podlahu dětského pokoje půvabným kobercem značky Nattiot, který mu dodá nádech útulnosti a pohodlí. Vyniká svým výrazným motivem, díky kterému podněcuje představivost a přináší pozitivní atmosféru. Jeho povrch je mimořádně měkký a jemný na dotek, takže tvoří ideální plochu na hraní.

Je vyrobený z pevného a odolného polypropylenu – odpuzuje tak vodu, je snadný na údržbu a antibakteriální. Jeho barvy zůstávají dlouhodobě syté i při vystavení přímému slunečnímu záření.


Hodně oblíbený kousek Dětský koberec Nattiot Sweet Mery, 120 x 170 cm lze získat taky tu na stránkách v kategorii dětské koberce! Nyní můžete získat akční zboží z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Nattiot. Najdete je níže na této stránce. Tento výrobce Nattiot dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Nový výrobek Dětský koberec Nattiot Sweet Mery, 120 x 170 cm od společnosti se zárukou kvality Nattiot snadno můžete získat aktuálně napořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 3 990 Kč.