Dětský růžový koberec Hanse Home Adventures Stardust, 80 x 150 cm

Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický. Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem... více informací »
Dětský růžový koberec Hanse Home Adventures Stardust
Značka: Hanse Home
799 Kč
Více informací
Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický. Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem...

Dětský koberec by měl být nejen hezký na pohled, ale především praktický.

Toho si je dobře vědoma i značka Hanse Home, která vašim ratolestem přináší do detailu vyladěnou kolekci Adventures. Kromě roztomilého designu se totiž díky polypropylenovým vláknům může pyšnit vysokou odolností, snadnou údržbou a v neposlední řadě i elasticitou vláken.

Zajímavý produkt máte možnost nakoupit v pohodě na webu ve známé sekci dětské koberce. Vyhledejte si ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za super peníze. Věhlasná značka Hanse Home vám může poskytnout vynikající výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi prodávaný produkt Dětský růžový koberec Hanse Home Adventures Stardust, 80 x 150 cm od dodavatele se skvělou pověstí Hanse Home je k dostání aktuálně na webu za příznivou cenu. Nyní zakoupíte za 799 Kč.