Dětský set 4 nafukovacích balónků a látkového potahu Djeco Jungle

Nafoukněte balón skrytý uvnitř látky s veselými a pestrými motivy zvířátek z jungle a nechte si děti hrát. Set obsahuje 1 látkový potah a 4... více informací »
Dětský set 4 nafukovacích balónků a látkového potahu Djeco Jungle
Značka: DJECO
249 Kč
Více informací
Nafoukněte balón skrytý uvnitř látky s veselými a pestrými motivy zvířátek z jungle a nechte si děti hrát. Set obsahuje 1 látkový potah a 4...

Nafoukněte balón skrytý uvnitř látky s veselými a pestrými motivy zvířátek z jungle a nechte si děti hrát.

Set obsahuje 1 látkový potah a 4 nafukovací balónky.

Vhodné pro děti od 2 do 7 let.
Průměr je 22 cm.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.

Tento akční produkt máte možnost nakoupit bezstarostně u nás v sekci nafukovačky! Získejte akční zboží z naší rubriky za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka DJECO může nabídnout skvělý sortiment A to ještě není vše! To ale ovšem není vše, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené kousky od dodavatele DJECO. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi žádaný výrobek Dětský set 4 nafukovacích balónků a látkového potahu Djeco Jungle od výrobce se skvělou pověstí DJECO máte možnost koupit již dnes v akci! Nyní můžete mít za 249 Kč.