Domečková dětská postel z borovicového dřeva Flexa White, 90 x 200 cm

Domečková dětská postel Flexa White je tvořena konstrukcí z masivního borovicového dřeva v krémově bílé barvě. Design tak vytváří hravé... více informací »
Domečková dětská postel z borovicového dřeva Flexa White
Značka: Flexa
9 990 Kč
Více informací
Domečková dětská postel Flexa White je tvořena konstrukcí z masivního borovicového dřeva v krémově bílé barvě. Design tak vytváří hravé...

Domečková dětská postel Flexa White je tvořena konstrukcí z masivního borovicového dřeva v krémově bílé barvě. Design tak vytváří hravé prostředí pro děti a přináší do interiéru krásu skandinávského stylu.

Vynikající produkt je k dostání mimo jiné tu na našem webu umístěný v rubrice dětské postele! Podívejte se na parádní výrobky ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé produkty značky Flexa. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Domečková dětská postel z borovicového dřeva Flexa White, 90 x 200 cm od značky s dlouholetou historií Flexa dostanete zde nyní za parádní cenu! Cena již od 9 990 Kč.