Dřevěná komoda Dutchbone Dahlia,délka 60 cm

Design mimo kategorie. Balancuje na hranici protikladů. Zaujme, ale nestrhává na sebe veškerou pozornost. Je robustní, a přitom působí svěže,... více informací »
Dřevěná komoda Dutchbone Dahlia
Značka: Dutchbone
14 014 Kč
Více informací
Design mimo kategorie. Balancuje na hranici protikladů. Zaujme, ale nestrhává na sebe veškerou pozornost. Je robustní, a přitom působí svěže,...

Design mimo kategorie. Balancuje na hranici protikladů. Zaujme, ale nestrhává na sebe veškerou pozornost. Je robustní, a přitom působí svěže, industriální, ale nese v sobě i kousek něžnosti.

Pozvěte do svého domova jedinečný design ze Dánska. Nizozemská značka Dutchbone přináší jedinečnost a spolehlivou kvalitu.

Žádaný výrobek můžete pořídit mimo jiné tu v oblíbené sekci komody. Máme pro vás akční produkty ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Nebojte, máme toho více, u nás najdete další prověřené produkty od dodavatele Dutchbone. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový výrobek Dřevěná komoda Dutchbone Dahlia,délka 60 cm od přední značky Dutchbone můžete sehnat momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 14 014 Kč.