Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton Walnut

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart... více informací »
Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton Walnut
Značka: Gingko
1 690 Kč
Více informací
Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart...

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart lampa se základem z pravého ořešákového dřeva, které je odolným výrobním materiálem i designovou potěchou.

Svítidlo se skládá ze základny a světelného přenosného válce. Můžete jej tedy připevnit na stěnu, brát jej s sebou na cesty nebo umístit na noční stolek. Zkrátka jde o všestranného pomocníka, díky kterému se už v žádném temném zákoutí neztratíte.

Dobré vědět
• základna je zmagnetizovaná, díky čemuž světelný válec drží na stěně či na nočním stolku
• životnost baterie po nabití: 15-30 dní (podle náročnosti svícení)
• USB nabíjecí kabel je součástí balení
• možnost úsporného režimu: světlo se rozsvítí ve tmě, a to pouze tehdy, když detekuje pohyb
• možnost stálého svícení
• na výrobu bylo použito udržitelné lepidlo


Velmi oblíbený kousek Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton lze zakoupit právě tady na našem webu umístěný v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete koupit ostatní kousky ve zmiňované kategorii za super cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton Walnut od kvalitní značky Gingko můžete koupit právě zde ve výhodné akci! Akční ceny již od 1 690 Kč.