Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Folk

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí,... více informací »
Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Folk
Značka: Valek
849 Kč
Více informací
Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí,...

Baví vás pečení, ale zdobení vám nejde od ruky? Od teď už bude radost pohledět na každou vaši sušenku, linecké cukroví i perníčky. Stačí, když klasicky vyválené těsto přejedete stylovým embosovaným válečkem s oblíbeným motivem a váš výtvor bude mít rázem styl i s minimem námahy. Práce s ním je navíc tak jednoduchá, že s ním zabavíte i své děti.

Náš tip: Abyste získali co nejdokonalejší otisk, nezapomeňte těsto (a případně i váleček) rovnoměrně a dostatečně pomoučit. Pokud chcete vytvořit otisk na marcipánu či jiné potahovací hmotě, k poprášení místo mouky použijte moučkový cukr.

Váleček je vyroben z masivního bukového dřeva do kterého je pomocí laseru precizně vygravírován dekorativní motiv.

Péče: Po použití očistěte na sucho kartáčkem a je-li potřeba omyjte vlažnou vodou se saponátem. Před dalším použitím nechejte pořádně oschnout.


Unikátní a oblíbený výrobek máte možnost dostat přímo na našich stránkách ve známé kategorii válečky. Vyhledejte si ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za super ceny. Výrobce Valek pro vás připravuje skvělý sortiment. A to ještě není vše. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní produkty od značky Valek. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Dřevěný embosovaný váleček na těsto Valek Folk od známé společnosti Valek lze sehnat ještě dnes ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 849 Kč.