Dřevěný fotorámeček Tomasucci Eden White, pro fotografii 10 x 15 cm

Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. Rámeček je... více informací »
Dřevěný fotorámeček Tomasucci Eden White
Značka: Tomasucci
599 Kč
Více informací
Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. Rámeček je...

Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím.

Rámeček je vhodný pro fotografie o rozměrech 10 x 15 cm.

Italský design plný elegance, to je Tomasucci, italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Nový produkt Dřevěný fotorámeček Tomasucci Eden White, pro fotografii 10 x 15 cm získáte ještě tu na webu v populární sekci rámy a rámečky. Nyní pořídíte další produkty ve zmiňované sekci ve slevě. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Tomasucci. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Dřevěný fotorámeček Tomasucci Eden White, pro fotografii 10 x 15 cm od známé kvalitní značky Tomasucci můžete sehnat již dnes za výhodné peníze! Momentálně k dispozici za 599 Kč.