Dřevěný kartáč do koupele Zone Inu, délka 18,4 cm

Lázeňské procedury si díky značce Zone můžete dopřát přímo u vás doma. Kartáč do koupele Zone Inu je vyroben z kombinace bukového dřeva a... více informací »
Dřevěný kartáč do koupele Zone Inu
Značka: Zone
499 Kč
Více informací
Lázeňské procedury si díky značce Zone můžete dopřát přímo u vás doma. Kartáč do koupele Zone Inu je vyroben z kombinace bukového dřeva a...

Lázeňské procedury si díky značce Zone můžete dopřát přímo u vás doma.

Kartáč do koupele Zone Inu je vyroben z kombinace bukového dřeva a přírodních vlasů. Díky nátěru včelím voskem se rukojeť navíc pyšní dobrou odolností proti vodě, oděru i zašpinění.

Tento vynikající výrobek Dřevěný kartáč do koupele Zone Inu, délka 18,4 cm můžete získat rovnou tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice péče o tělo! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této populární sekce za nejlepší ceny! U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další prověřené kousky od výrobce Zone. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový produkt Dřevěný kartáč do koupele Zone Inu, délka 18,4 cm od společnosti s předním postavením na trhu Zone můžete sehnat momentálně na webu napořád výhodně! Výhodně za cenu 499 Kč.