Dřevěný stojan na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks Mezza

Jednoduchost a na dotyk sametové dubové dřevo. To jsou jediné dva prvky, které zdobí koupelnové doplňky londýnské značky Wireworks. Nesmíme však... více informací »
Dřevěný stojan na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks Mezza
Značka: Wireworks
2 190 Kč
Více informací
Jednoduchost a na dotyk sametové dubové dřevo. To jsou jediné dva prvky, které zdobí koupelnové doplňky londýnské značky Wireworks. Nesmíme však...

Jednoduchost a na dotyk sametové dubové dřevo. To jsou jediné dva prvky, které zdobí koupelnové doplňky londýnské značky Wireworks. Nesmíme však zapomenout ani na funkčnost, díky které se vaše koupelna promění v plně praktickou místnost.

I když je dřevo ošetřené vodouodpudivým lakem, i tak ho nenechávejte dlouho v kontaktu s vodou. Prodloužíte tak výrobku životnost a jeho přirozenou krásu.

Poznámka: Povrch je lakovaný.


Tento skvělý produkt Dřevěný stojan na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks Mezza je k dispozici ještě na našem webu v kategorii stojany na toaletní papír! Pořiďte si zlevněné výrobky z této rubriky za internetové ceny!

Vynikající produkt Dřevěný stojan na toaletní papír z dubového dřeva Wireworks Mezza od známého výrobce Wireworks dostanete momentálně za výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 2 190 Kč.