Dřevěný vánoční embosovaný váleček na těsto Valek Snowflakes

Embosovaný váleček na těsto je výhra pro každého, kdo si libuje v pečení, ale s dekorováním si zrovna dvakrát netyká. Snazší už to snad ani... více informací »
Dřevěný vánoční embosovaný váleček na těsto Valek Snowflakes
Značka: Valek
849 Kč
Více informací
Embosovaný váleček na těsto je výhra pro každého, kdo si libuje v pečení, ale s dekorováním si zrovna dvakrát netyká. Snazší už to snad ani...

Embosovaný váleček na těsto je výhra pro každého, kdo si libuje v pečení, ale s dekorováním si zrovna dvakrát netyká.

Snazší už to snad ani být nemůže, přejeďte těsto tímto bukovým válečkem a dokonale ozdobená sušenka je na světě. Stačí si jen vybrat mezi nejrůznějšími motivy, které jsou do válečku pečlivě vyryté laserem.

Aby vám mohl dlouho sloužit, upřednostňujte suché čištění s pomocí kartáčku. Pokud je to nutné, umyjte ho následně vodou a mýdlem a před dalším použitím ho pečlivě osušte. Vyhýbejte se nadměrnému kontaktu s vodou.


Tento nejprodávanější výrobek lze pořídit jednoduše u nás v populární sekci válečky. Máme pro vás další produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Tento vyjímečný výrobce Valek svým zákazníkům nabízí skvělé produkty Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele Valek. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Levný kus Dřevěný vánoční embosovaný váleček na těsto Valek Snowflakes s pečetí kvality od značky Valek můžete sehnat online za výhodné peníze! Momentálně k dispozici za 849 Kč.