Dubový jídelní stůl s bílými nohami Rowico Mimi, 140 x 90 cm

Bez poctivého dřevěného stolu se žádná pořádná jídelna neobejde. Tento výjimečný kousek je tím pravým pro milovníky opulentních hostin. Je... více informací »
Dubový jídelní stůl s bílými nohami Rowico Mimi
Značka: Rowico
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Bez poctivého dřevěného stolu se žádná pořádná jídelna neobejde. Tento výjimečný kousek je tím pravým pro milovníky opulentních hostin. Je vyroben z poctivého masivního dubového dřeva, jehož vůni i kresbu si snadno zamilujete.

Poskytuje pohodlné místo pro šest stolovníků, a pokud je třeba lze na obou stranách rozložit pro ještě větší společnost. A hodování může započít!
A pokud rádi hostíte velkou společnost, můžete si k němu pořídit přídavnou desku, díky které bude vždy dostatek místa pro slavnostní večeře i rodinné obědy.


Tento žádaný kousek Dubový jídelní stůl s bílými nohami Rowico Mimi, 140 x 90 lze pořídit bezprostředně tady na webu v kategorii jídelní stoly. Nyní můžete získat akční kousky z této známé sekce za skvělou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Rowico svým zákazníkům dodává prvotřídní produkty. A tady je důkaz. Máme toho více, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Rowico. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.