Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s úložným prostorem Karup Design Kanso, 160 x 200 cm

Jednoduchá a prostorná. Taková je postel Kanso od značky Karup Design. Kanso je dostupná v několika velikostech. Přímo si tak můžete vybrat tu... více informací »
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s úložným prostorem Karup Design Kanso
Značka: Karup Design
29 900 Kč
Více informací
Jednoduchá a prostorná. Taková je postel Kanso od značky Karup Design. Kanso je dostupná v několika velikostech. Přímo si tak můžete vybrat tu...

Jednoduchá a prostorná. Taková je postel Kanso od značky Karup Design. Kanso je dostupná v několika velikostech. Přímo si tak můžete vybrat tu nejlepší pro váš interiér. Konstrukci tvoří borovicové dřevo bez povrchové úpravy. Pod postelí se nachází 4 zásuvky s úložným prostorem.

Poznámka: Borovicové dřevo může obsahovat uzly, které nejsou vadou. Jeho povrch se může časem měnit (barva, tvar) vlivem okolního prostředí (např. dlouhodobého slunečního záření apod.).

Péče: Nepokládejte na nábytek horké předměty, nepokládejte svíčky přímo na nábytek, rozlité tekutiny ihned setřete vlhkým hadříkem, pravidelně kontrolujte, zda šrouby a kování pevně drží.


Žádaný kousek Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s úložným prostorem Karup Design Kanso, 160 x 200 cm jde koupit nyní tady na stránkách ve známé kategorii dvoulůžkové manželské postele! Nyní najdete skvělé produkty ze zmíněné kategorie v bezva akci! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další prověřené produkty značky Karup Design. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s úložným prostorem Karup Design Kanso, 160 x 200 cm od populární značky Karup Design snadno můžete pořídit právě dnes za výborné peníze. Nabídky od 29 900 Kč.