www.basilard.cz

Dvoulůžková postel z masivního dřeva s lampami Karup Design Peek, 180 x 200 cm

Hodně povedený výrobek Dvoulůžková postel z masivního dřeva s lampami Karup Design Peek, 180 x 200 cm od přední společnosti Karup Design pohodlně dostanete u nás teď za příznivou cenu. Stojí teď u nás 20 990 Kč.
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s roštem 180x200 cm Peek – Karup Design
Ověřit dostupnost
Značka: Karup Design
20 990

Toužíte po harmonické ložnici, kde vládne jednoduchost a pohodlí? Minimalistická postel od dánské značky Karup Design zapadne do této představy tak, jako vy do peřin po dlouhém dnu. Nechte se ukolébat vůní masivního dřeva.
O značce Karup Design

První, čeho si na nábytku od značky Karup Design všimnete, je jednoduchý a čistý design. Ať už se zaměříte na variabilní pohovky, nebo futon pro hosty. Všechny návrhy vznikají v domovské zemi této inovativní značky, v Dánsku. Výroba probíhá v Evropě a výsledný produkt je zpracován do posledního detailu. K vám domů se dostane nábytek, který byl vyrobený s láskou k řemeslu a designu.

Multifunkční nábytek Karup Design se vzhlédl hlavně v Japonsku. Rychlé životní tempo a málo prostoru byly klíčem k úspěchu a pomohly dánským designérům vytvořit pohodlné futony, vychytané rámy pohovek a nábytek s dotykem japonských tradic.

Dobré vědět: Osvětlení je vyrobeno z plastu/pryže a diponují kabelem o délce 3m. Určeno pro žárovky E27 (nejsou součástí balení).