Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je... více informací »
Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo
Značka: Falco
5 884 Kč
Více informací
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se čtyřmi výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
40 kg
Výška:
162 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky


Ve slevě produkt Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo získáte právě na stránkách v rubrice botníky! Najděte si akční zboží z této známé rubriky z pohodlí domova! Oblíbená značka Falco pro své zákazníky dodává skvělé produkty. A to ještě není vše!

Tento kvalitní produkt Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo od spolehlivého výrobce Falco jde pořídit momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. Teď za akční cenu 5 884 Kč.