Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit

Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a doplnit o další... více informací »
Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit
Značka: Falco
7 990 Kč
Více informací
Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a doplnit o další...

Moderní bytová stěna Samir je vhodná jak do menších tak i do prostorných pokojů. Jednotlivé skříňky lze libovolně sestavit a doplnit o další prvky.
Všechny skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.
V ceně sestavy je TV stolek, závěsná vitrína, police a skříňka.
Rozměry jsou uvedeny v cm:TV stolek 200/39/45 (š/v/hl)závěsná vitrína 90/111/35 (š/v/hl)skříňka 90/114/35 (š/v/hl)police 110/30/22 (š/v/hl)


Kvalitní a žádaný výrobek Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit můžete dostat přímo tady na webu ve známé kategorii obývací stěny. Nyní můžete najít další produkty z této známé rubriky v bezva akci. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Diskontní produkt Falco Obývací stěna Samir švestka/grafit od našeho výrobce Falco máte možnost dostat momentálně v naši nabídce za akční cenu. Cenově vychází na 7 990 Kč.