Falco Pohovka Kasiopea Kronos 29

Pohovka Kasiopea je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy... více informací »
Falco Pohovka Kasiopea Kronos 29
Značka: Falco
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Pohovka Kasiopea je krásným designovým RETRO kouskem, který výborně zapadne do každého interiéru. Retro design podtrhují zešikmené dřevěné nohy a látkové knoflíky na opěrce.
Pohovka je rozkládací. Pomocí ‚Klik Klak‘ systému jednoduše přeměníte pohovku na postel k příležitostnému přespání vaší návštěvy. Můžete ji umístit do obývacího pokoje, do pracovny či pokoje pro hosty. Výplň pohovky tvoří kvalitní PUR pěna a je potažena látkou.
Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev produktu na fotografii se může nepatrně lišit od skutečnosti.
Doplňující informace:

Hmotnost:
30 kg
Úložný prostor:
NE

Výška:
72 cm
Výška sedu:
34 cm

Délka:
184 cm
Hloubka:
80 cm

Hloubka sedu:
49 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
94×184 cm


Unikátní produkt můžete najít pohodlně tady a teď na našem webu ve známé sekci pohovky! Nyní si můžete pořídit ostatní výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další produkty od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.