Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04

Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací souprava bude dodána v... více informací »
Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04
Značka: Falco
20 730 Kč
Více informací
Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru. Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací souprava bude dodána v...

Sedací souprava Lacom výborně zapadne do moderního i klasického interiéru.
Úvodní fotografie je pouze ilustrační. Sedací souprava bude dodána v látce vyobrazené na fotografii č. 2.
Její velkou předností je pohodlí, praktičnost a univerzální použití. Tzn. že si ji můžete podle potřeby sestavit jako levou nebo pravou. Nemusíte přemýšlet do jakého rohu postavíte sedací soupravu, jednoduše ji podle potřeby přizpůsobíte.
Sedací souprava je rozkládací a může tak sloužit k občasnému přespání Vaší návštěvy. Samozřejmostí je i praktický úložný prostor, který můžete využít např. na lůžkoviny. Sedací souprava je potažena kvalitní látkou. Výplň sedáků tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou, což zajišťuje velmi pohodlné sezení.
Součástí sedací soupravy jsou tři velké opěrné a tři malé dekorační polštáře. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
Doplňující informace:

Hmotnost:
150 kg
Úložný prostor:
ANO

Výška:
75/95 cm
Výška sedu:
45 cm

Výška područe:
60 cm
Šířka:
180 cm

Délka:
259 cm
Záruka:
2 roky

Rozkládací:
ANO
Plocha pro rozložení:
131×204 cm


Levný produkt Falco Sedací souprava Lacom UNI máte možnost nakoupit taky tady u nás umístěný v sekci rohové. Nyní můžete koupit ostatní zboží z naší rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Velmi oblíbený výrobek Falco Sedací souprava Lacom UNI Vardo 04 originál od značky Falco snadno můžete najít zde ve výprodejové akci! Teď v akci 20 730 Kč.