Fialovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Escala, 70 x 200 cm

Útulnou atmosféru a moderní styl si můžete vychutnávat i mimo zdi svého domova. Využijte k tomu výhod venkovního koberce značky NORTHRUGS. Na... více informací »
Fialovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Escala
Značka: NORTHRUGS
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Útulnou atmosféru a moderní styl si můžete vychutnávat i mimo zdi svého domova. Využijte k tomu výhod venkovního koberce značky NORTHRUGS. Na rozdíl od běžných interiérových protějšků je vyrobený z kvalitního a pevného polypropylenu, který odolá výkyvům počasí i nečistotám. Díky tomu se jedná o vhodný doplněk na váš balkon, terasu či vstupní chodbu. Moderní geometrický vzor tyto prostory oživí a dodá jim jiskru.

Akční produkt Fialovo-béžový venkovní běhoun NORTHRUGS Escala, lze sehnat teď na webu zařazený v kategorii venkovní koberce! Nyní můžete získat oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za super ceny. Přední dodavatel NORTHRUGS vám poskytuje top produkty Nové kousky každý den! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele NORTHRUGS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.