Fialový koberec Universal Neon Dark, 80 x 150 cm

Podmanivý vzhled podobající se neonovým světlům městských ulic. Kolekce Neon je protkána moderním stylem a pro oko příjemnými barvami.... více informací »
Fialový koberec Universal Neon Dark
Značka: Universal
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Podmanivý vzhled podobající se neonovým světlům městských ulic. Kolekce Neon je protkána moderním stylem a pro oko příjemnými barvami. Originální vzorování vytváří jemný plastický efekt, který zaujme každého hosta. Díky tomuto koberci celou místnost elegantně probudíte a dodáte jí jednotný ráz. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Povedený výrobek Fialový koberec Universal Neon Dark, 80 x máte možnost najít již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice koberce. Nyní můžete získat nové zboží z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Universal vás a vaše blízké obohatí o top výrobky. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také více produktů od značky Universal. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.