Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Jolly, 200 x 200 cm

S flanelovým povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome se nemusíte bát chladných měsíců. Mimořádně jemný a hřejivý materiál promění... více informací »
Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Jolly
Značka: AmeliaHome
1 390 Kč
Více informací
S flanelovým povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome se nemusíte bát chladných měsíců. Mimořádně jemný a hřejivý materiál promění...

S flanelovým povlečením z kolekce Snuggy značky AmeliaHome se nemusíte bát chladných měsíců. Mimořádně jemný a hřejivý materiál promění vaši postel v příjemné zimní útočiště a dopřeje vám spánek v maximálním komfortu.

Produkt je ze 100% bavlny a má mezinárodně uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000 zaručující jeho zdravotní nezávadnost.


Tento kvalitní produkt Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Jolly, 200 x 200 cm je k sehnání právě tady na webu v oblíbené rubrice povlečení! Připravili jsme pro vás nové výrobky z této populární kategorie za internetové ceny! To ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další kousky od značky AmeliaHome. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Flanelové povlečení na dvoulůžko AmeliaHome Snuggy Jolly, 200 x 200 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí AmeliaHome snadno najdete bezpečně online za outletovou cenu! Nabídky od 1 390 Kč.