Fondue set na čokoládu XD Design, 1 l

Fondue je oblíbená francouzská specialita, kterou si nyní můžete během krátkého okamžiku udělat i doma. Elegantní a jednoduchý fondue set na... více informací »
Fondue set na čokoládu XD Design
Značka: XD Design
679 Kč
Více informací
Fondue je oblíbená francouzská specialita, kterou si nyní můžete během krátkého okamžiku udělat i doma. Elegantní a jednoduchý fondue set na...

Fondue je oblíbená francouzská specialita, kterou si nyní můžete během krátkého okamžiku udělat i doma.

Elegantní a jednoduchý fondue set na čokoládu od značky XD Design je skvělým kouskem pro zpestření běžného stolování. Na dřevěný podstavec jednoduše nasadíte skleněnou nádobu, do které dáte rozpustit čokoládu, zapálíte svíčku, a pak už si jen vychutnáváte sladké odměny.


Unikátní produkt Fondue set na čokoládu lze koupit nyní tu na našich stránkách ve známé kategorii fondue! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této populární rubriky za parádní cenu. U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od značky XD Design. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Značka XD Design dodává kvalitní produkty. Udělejte si radost.

Zlevněný výrobek Fondue set na čokoládu XD Design, 1 l od značky s tradicí a dobrou pověstí XD Design pohodlně pořídíte momentálně na webu za příznivou cenu! Ve skvělé akci za 679 Kč.