Hnědá rozkládací rohová pohovka z imitace kůže Miuform Lofty Lilly Vintage, levý roh

Tato pohovka v koženém stylu vnese do interiéru špetku jedinečnosti. Minimalistický moderní design pohovky Miuform Lofty Lilly v kombinaci s... více informací »
Hnědá rozkládací rohová pohovka z imitace kůže Miuform Lofty Lilly Vintage
Značka: Miuform
26 990 Kč
Více informací
Tato pohovka v koženém stylu vnese do interiéru špetku jedinečnosti. Minimalistický moderní design pohovky Miuform Lofty Lilly v kombinaci s...

Tato pohovka v koženém stylu vnese do interiéru špetku jedinečnosti.

Minimalistický moderní design pohovky Miuform Lofty Lilly v kombinaci s nepostradatelnou funkčností vytváří krásný a neodolatelný kousek do obývacího pokoje.

Tato pohovka je elegantní a zároveň velmi praktická. Zajímavým funkčním prvkem je například postranní kapsa, díky které budete mít vše potřebné vždy při ruce.

V případě potřeby se dá tato pohovka také jednoduše rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby.

Seznamte se s modelem blíže prostřednictvím tohoto videa:

Unikátní výrobek Hnědá rozkládací rohová pohovka z imitace kůže Miuform Lofty Lilly Vintage, levý roh můžete pořídit bezstarostně tady na stránkách zařazený v sekci rohové pohovky! Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!

Vysoce kvalitní kus Hnědá rozkládací rohová pohovka z imitace kůže Miuform Lofty Lilly Vintage, levý roh s pečetí kvality od značky Miuform jde sehnat na našich stránkách za akční cenu! Akční ceny od 26 990 Kč.