Hnědé závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm

Závěsná lampa následující aktuální trendy a zároveň prostoupená nadčasovostí.. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve... více informací »
Hnědé závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL
Značka: Bulb Attack
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Závěsná lampa následující aktuální trendy a zároveň prostoupená nadčasovostí.. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítka 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.

Akční a ve slevě kousek máte možnost dostat pohodlně na stránkách v kategorii lustry. Mrkněte na podobné produkty z naší sekce za zcela nejnižší cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Bulb Attack vás obohatí o kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete více skvělých produktů od značky Bulb Attack. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.