Hnědo-béžový venkovní koberec Universal Palm, 60 x 110 cm

Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a... více informací »
Hnědo-béžový venkovní koberec Universal Palm
Značka: Universal
999 Kč
Více informací
Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a...

Elegantní koberec značky Universal vnese svým decentním palmovým vzorem atmosféru tropického ráje až na váš práh. Je vyrobený z pevného a odolného PVC, proto se hodí na venkovní použití a pro umístění do frekventovaných či namáhaných prostorů.


Velmi prodávaný výrobek můžete nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách umístěný v kategorii venkovní koberce! Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované sekci v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Universal dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty To však není vše, u nás nabízíme více. Máme v nabídce další vybrané produkty od dodavatele Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Hnědo-béžový venkovní koberec Universal Palm, 60 x 110 cm značky Universal snadno najdete zde nyní za akční cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 999 Kč.