Hnědobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 80 x 150 cm

Koberec, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C, je protiskluzový a ještě k tomu nápaditý? Takovou kombinaci těžko pohledat, ale značka... více informací »
Hnědobéžový koberec Vitaus Hali Ruto
Značka: Vitaus
1 190 Kč
Více informací
Koberec, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C, je protiskluzový a ještě k tomu nápaditý? Takovou kombinaci těžko pohledat, ale značka...

Koberec, který je vysoce odolný, lze jej prát na 30 °C, je protiskluzový a ještě k tomu nápaditý? Takovou kombinaci těžko pohledat, ale značka Vitaus to umí!

Koberce této značky jsou vyrobeny z mikrovláken polyamidu, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Ale stejně tak je můžete dát pod kávový stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Poznámka: Výsledné rozprostření vzoru se může lišit v závislosti na rozměru koberce. Všechny velikosti jsou vyrobeny ze stejné textilie, motiv tak není uzpůsobený proporcím konkrétního kusu.


Tento velmi žádaný produkt Hnědobéžový koberec Vitaus Hali získáte nyní tu na našem webu zařazený v rubrice koberce. Máme pro vás parádní kusy ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Značka Vitaus pro vás připravuje top výrobky. U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky Vitaus. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kousek Hnědobéžový koberec Vitaus Hali Ruto, 80 x 150 cm od značky Vitaus snadno můžete pořídit u nás právě za báječnou cenu. Nyní pořídíte od 1 190 Kč.