Hnědý koberec Floorita Astana, 80 x 150 cm

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti - estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti... více informací »
Hnědý koberec Floorita Astana
Značka: Floorita
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti – estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti skvrnám s případnou velice lehkou údržbou.

Údržba tohoto koberce je otázkou několika sekund – i když se vám na něj podaří rozlít např. víno či kávu, skvrna se nevsákne do vláken, a vy tekutinu můžete lehce odstranit pomocí papírové utěrky a vody. Přesně tak, jak to můžete vidět v tomto videu:

Výjimečný produkt Hnědý koberec Floorita Astana, 80 x 150 cm máte možnost dostat právě tady na našich stránkách v kategorii koberce. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z naší rubriky za nejnižší cenu! Máme toho více, prozkoumejte u nás více kousků od dodavatele Floorita. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka Floorita pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!