Hnědý koberec Floorita Bjdiar, 200 x 290 cm

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti - estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti... více informací »
Hnědý koberec Floorita Bjdiar
Značka: Floorita
5 290 Kč
Více informací
Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti - estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti...

Koberce Floorita v sobě pojí hned dvě důležité vlastnosti – estetičnost, která vašemu bydlení dodá tu správnou jiskru, a vysokou odolnost proti skvrnám s případnou velice lehkou údržbou.

Údržba tohoto koberce je otázkou několika sekund – i když se vám na něj podaří rozlít např. víno či kávu, skvrna se nevsákne do vláken, a vy tekutinu můžete lehce odstranit pomocí papírové utěrky a vody. Přesně tak, jak to můžete vidět v tomto videu:

Oblíbený produkt Hnědý koberec Floorita Bjdiar, 200 x 290 máte možnost koupit taky na webu ve známé kategorii koberce! Prozkoumejte parádní výrobky z naší rubriky za super cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Hnědý koberec Floorita Bjdiar, 200 x 290 cm od značky s dlouholetou tradicí Floorita pohodlně nakoupíte tady a teď za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 5 290 Kč.