Hnědý koberec Universal Aqua Liso, 133 x 190 cm

Značka Universal tvoří krásné koberce, které umí víc, než jen dobře vypadat. Třeba jako tento. Oplývá moc šikovnou technologií heat-frisé,... více informací »
Hnědý koberec Universal Aqua Liso
Značka: Universal
1 590 Kč
Více informací
Značka Universal tvoří krásné koberce, které umí víc, než jen dobře vypadat. Třeba jako tento. Oplývá moc šikovnou technologií heat-frisé,...

Značka Universal tvoří krásné koberce, které umí víc, než jen dobře vypadat.

Třeba jako tento. Oplývá moc šikovnou technologií heat-frisé, která vám ušetří čas při jeho čištění ♥

Co je heat-frisé?
Jde o metodu, při které je vlákno tepelně zpracováno. To koberci jako takovému dodá větší pevnost a stane se odolnější vůči poškození. Kvalitní zpracování touto metodou se odrazí ale i na vzhledu koberce – stane se více atraktivnější, protože barvy naberou na intenzitě a více tak vyniknou.


Nový kus jde získat již dnes tu na webu v populární kategorii koberce. Máme pro vás ještě jiné zboží ve zmíněné sekci za výhodné peníze. Přední značka Universal má ve stále nabídkce vysoce kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další skvělé kousky značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kus Hnědý koberec Universal Aqua Liso, 133 x 190 cm od naší známé značky Universal najdete zrovna dnes trvale výhodně. Cenově vychází na 1 590 Kč.