Hnědý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi... více informací »
Hnědý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round
999 Kč
Více informací
Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi...

Proměňte i tu nejtvrdší židli v pohodlnou pomocí podsedáku z neuvěřitelně měkké novozélandské ovčí kožešiny. Stačí si jen vybrat mezi širokým spektrem barev, aby co nejlépe zapadl do vašeho interiéru.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Níže jsme vám proto detailně sepsali, jak na to:
Díky přirozené samočistící schopnosti je téměž bezúdržbový. Pokud by však přeci jen došlo k jeho ušpinění, doporučujeme ho čistit pouze vlažnou vodou o maximální teplotě 25 °C pomocí přípravků určených na vlnu či lanolinu. Následně ho vysušte naplocho na čerstvém vzduchu. Vyhněte se raději sušičce i topení.


Akční a ve slevě produkt můžete koupit prostě na stránkách v rubrice kuchyňský textil! Připravili jsme pro vás ještě podobné kusy z naší kategorie ve výprodejové akci! Významná značka Native Natural pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží.

Tento levný kus Hnědý podsedák z ovčí kožešiny Native Natural Round, ⌀ 40 cm od dodavatele s dlouholetou historií Native Natural k dostání právě zde ve výprodejové akci! Zrovna teď v akci za 999 Kč.