Hnědý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, ø 120 cm

Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní... více informací »
Hnědý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma
Značka: Nattiot
2 190 Kč
Více informací
Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní...

Oživte interiér svého domova a dodejte mu útulnou atmosféru s ručně vyrobeným kobercem značky Nattiot. Jeho propracovaný vzor je tvořen kvalitní bavlněnou přízí, díky které je měkký a příjemný na dotek.

A jak se o tento unikátní přírodní kus starat?
Lze jej občasně prát při teplotě 30°C – příliš časté praní by však mohlo poškodit jeho texturu. Zvolte krátký cyklus, dejte přednost jemným pracím prostředkům a vyhněte se použití bělidla či aviváže. Nenechávejte mokrý koberec dlouho ležet v pračce. Nevkládejte jej do sušičky a nevystavujte ho přímému slunečnímu záření.

Nový produkt Hnědý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, máte možnost nakoupit ještě tady na stránkách v oblíbené rubrice koberce! Podívejte se na akční zboží ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od výrobce Nattiot. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Nattiot vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento diskontní produkt Hnědý ručně háčkovaný koberec z bavlny Nattiot Alma, ø 120 cm od spolehlivé značky Nattiot jde pořídit aktuálně levně. Právě teď za cenu 2 190 Kč.