Hořčicové křeslo ušák Max Winzer Lorris Velour Corn

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi... více informací »
Hořčicové křeslo ušák Max Winzer Lorris Velour Corn
Značka: Max Winzer
22 900 Kč
Více informací
Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi...

Kolekce Lorris to je pohodlí v tradičním pojetí. Křesla a podnožky skvěle doplní klasické interiéry. Stanou se ale i skvělým výstřelkem mezi modernějšími kousky!

O značce:

Max Winzer je německá rodinná značka z bavorského Oberfrankenu, která na trhu čalouněného sedacího nábytku působí už od roku 1945.

Důraz kladou na výjimečnou kvalitu, funkčnost a spolehlivost jednotlivých produktů. Není tedy divu, že se kousky Max Winzer pyšní zlatou známkou kvality od německé asociace pro kvalitu nábytku.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.


Exkluzivní výrobek lze koupit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii křesla! Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova! To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky značky Max Winzer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Výrobce Max Winzer má ve stále nabídkce špičkové výrobky. Nové kousky každý den!

Unikátní a oblíbený produkt Hořčicové křeslo ušák Max Winzer Lorris Velour Corn od společnosti s výborným jménem Max Winzer najdete bezpečně online za parádní cenu. Výhodně za super cenu 22 900 Kč.