Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních... více informací »
Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Spring
Značka: Eseco
899 Kč
Více informací
Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních...

Tato minimalistická pletená deka Spring poskytne vašemu miminku v postýlce či v kočárku maximální komfort a zároveň ho při chladnějších letních dnech spolehlivě zahřeje.

Vyrobená je z kombinace bavlněných a akrylových měkkých přízí, které se postarají o pohodlné a spokojené usínání. Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou ruční výrobou.

Tento kvalitní výrobek Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO máte možnost najít ještě tady u nás umístěný v kategorii dětské deky. Nyní pořídíte oblíbené kousky z této oblíbené rubriky za báječnou cenu. Významný dodavatel Eseco pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento žádaný produkt Hořčicově žlutá dětská pletená deka ESECO Spring, 80 x 100 cm od známé značky Eseco snadno můžete pořídit momentálně za super peníze! Zrovna nyní za cenu 899 Kč.