Hořčicově žlutá mušelínová plena ESECO, 120 x 120 cm

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či... více informací »
Hořčicově žlutá mušelínová plena ESECO
Značka: Eseco
529 Kč
Více informací
Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či...

Mušelínová plena od značky ESECO se díky svému minimalistickému designu a velkému rozměru perfektně hodí jako lehká přikrývka, osuška či dokonce jako podložka do dětské postýlky či kočárku. Mezi její hlavní přednosti patří totiž zejména vzdušnost a šetrnost i k té nejjemnější pokožce.

Jako další produkty od značky ESECO se kromě mezinárodně uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pyšní i pečlivou a do detailu propracovanou výrobou.

Zajímavý kousek Hořčicově žlutá mušelínová plena ESECO, 120 x 120 cm je k sehnání snadno tady u nás v populární kategorii dětské ručníky! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této oblíbené kategorie za super peníze! V očích zákazníků popupární značka Eseco dlouhodobě prodává skvělé produkty. Podívejte se sami.

Žádaný kousek Hořčicově žlutá mušelínová plena ESECO, 120 x 120 cm od společnosti Eseco lze získat zde teď za rozumné peníze! K sehnání zrovna v akci za 529 Kč.