Hořčicově žlutá rozkládací pohovka Kave Home Neiela

Kave Home Neiela je moderní rozkládací pohovkou s elegantními liniemi. Tato pohovka dodá interiéru pohodlí a styl, a to i díky stylovému a... více informací »
Hořčicově žlutá rozkládací pohovka Kave Home Neiela
Značka: Kave Home
12 490 Kč
Více informací
Kave Home Neiela je moderní rozkládací pohovkou s elegantními liniemi. Tato pohovka dodá interiéru pohodlí a styl, a to i díky stylovému a...

Kave Home Neiela je moderní rozkládací pohovkou s elegantními liniemi. Tato pohovka dodá interiéru pohodlí a styl, a to i díky stylovému a příjemnému látkové čalounění. Navíc ji můžete opravdu jednoduše rozložit na lůžko. Kromě úplného rozložení ji též můžete polohovat, neboť sedadlo má 3 sklopné úrovně, takže se pokaždé budete cítit pohodlně.


Tento kvalitní a žádaný kousek Hořčicově žlutá rozkládací pohovka můžete sehnat snadno tu na našem webu v populární rubrice pohovky a gauče! Nyní získáte akční výrobky z této rubriky v akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty od dodavatele Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Hořčicově žlutá rozkládací pohovka Kave Home Neiela od skvělé značky Kave Home můžete sehnat u nás teď napořád výhodně. Právě lze objednat jen za 12 490 Kč.