Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone, 160 x 230 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone
Značka: Universal
5 690 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Ikone od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.

Levný produkt Hořčicově žlutý koberec Universal máte možnost získat zrovna na webu ve známé kategorii koberce. Nyní můžete najít nové zboží ve zmiňované rubrice za akční cenu.

Tento exkluzivní kus Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone, 160 x 230 cm od oblíbené značky se zárukou kvality Universal snadno seženete momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Pouze nyní za 5 690 Kč.