Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone, 60 x 110 cm

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti... více informací »
Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone
Značka: Universal
999 Kč
Více informací
Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti...

Hledáte koberec, který svým designem nepřehluší, ale naopak decentně doladí celkový vzhled místnosti? Tak přesně tak by se dala v krátkosti charakterizovat kolekce Ikone od značky Universal.

I přes její nenápadný vzhled však rozhodně není ochuzena o praktickou stránku. Díky polypropylenovému materiálu jsou koberce charakteristické kýženou měkkostí a zároveň snadnou údržbou.


Tento zlevněný kousek jde koupit právě zde tady na stránkách umístěný v rubrice koberce. Nyní získáte akční produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Universal. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Universal může nabídnout velmi kvalitní zboží.

Žádaný produkt Hořčicově žlutý koberec Universal Ikone, 60 x 110 cm od známé kvalitní značky Universal snadno můžete najít právě zde trvale výhodně. Akční ceny od 999 Kč.