Idea Prádelník 2 zásuvky + 2 dvířka 8019

Tento vynikající kus Idea Prádelník 2 zásuvky + 2 dvířka 8019 od našeho výrobce Idea snadno naleznete tady teď právě skutečně levně. Akční cena 5 299 Kč.
Idea Prádelník 2 zásuvky + 2 dvířka 8019
Značka: Idea
5 299 Dostupnost: SKLADEM
Více informací

Popis produktu

Prádelníky se stále častěji stávají důležitou součástí ložnic, pojmou totiž drobné prádlo, deky i ložní prádlo, zajistí tak ve vaší skříni důležité místo. Prádelník 2 zásuvky + 2 dvířka navíc nezabere tolik prostoru jako skříň, v menších pokojích ji tedy může nahradit. Prádelník v provedení masiv borovice pojme opravdu velké množství věcí a bude v pokoji vypadat opravdu dobře. Šikovný prádelník má úložný prostor opatřený dvířky, za kterými se nachází jedna variabilní police, ve spodní části pak naleznete dvě široké zásuvky s kovovými pojezdy. Uložíte tak nejrůznější věci i drobné prádlo. 

Rozměry [cm]
80 × 43 × 136 (š × h × v)

Prádelník však může nahradit i komodu na knihy, učebnice a dokumenty v pracovně. Masivní prádelník však využijete i v šatně, poslouží vám i na chalupě či chatě. Pokud chcete ložnici nejen vybavit nábytkem s praktickým úložným prostorem, ale chcete prostor nechat dýchat, volte právě nízký nábytek. 
Dodáváno v demontu.