Jídelní stůl z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, 200 x 90 cm

Pro dlouhé snídaně, rodinné obědy i slavnostní večeře. Jídelní stůl Gazzda bude jednoduše věrným členem vaší domácnosti, na něhožbude vždy... více informací »
Jídelní stůl z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn
Značka: Gazzda
54 990 Kč
Více informací
Pro dlouhé snídaně, rodinné obědy i slavnostní večeře. Jídelní stůl Gazzda bude jednoduše věrným členem vaší domácnosti, na něhožbude vždy...

Pro dlouhé snídaně, rodinné obědy i slavnostní večeře. Jídelní stůl Gazzda bude jednoduše věrným členem vaší domácnosti, na něhožbude vždy spolehnutí.

Bude ozdobou vaší jídelny, zvládne pohostit celou rodinu i hosty a unese všechny kulinářské delikatesy, kterými jej doplníte ♥

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.


Vysoce kvalitní produkt pořídíte v pohodě u nás ve známé sekci jídelní stoly. Máme pro vás ještě ostatní kusy ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! V očích zákazníků popupární značka Gazzda vám může poskytnout prvotřídní zboží. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás najdete další vybrané produkty od dodavatele Gazzda. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento žádaný kousek Jídelní stůl z masivního dubového dřeva Gazzda Fawn, 200 x 90 cm od výrobce s dlouholetou historií Gazzda lze nakoupit u nás nyní pořád výhodně. Cena od 54 990 Kč.