Jídelní židle s betonovým sedákem Lyon Béton Hauteville

Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti - beton. Tyhle základní charakteristiky dělají z poliček... více informací »
Jídelní židle s betonovým sedákem Lyon Béton Hauteville
Značka: Lyon Beton
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduché linie, čisté geometrické tvary a materiál, který vám nebude dělat starosti – beton. Tyhle základní charakteristiky dělají z poliček Lyon Béton úžasně přímočarý doplněk každého moderního interiéru.

Tip: Produkty Lyon Béton je možné umístit jak do interiéru, tak exteriéru, a to za předpokladu mírných klimatických podmínek.
Mimo sezónu je nutné nábytek chránit před vnějšími vlivy, ideálně jej skrýt na suché místo, před čímž by měl být vyčištěn a na vzduchu osušen. Pokud je mimo sezónu nábytek venku, je nutné jej přikrýt voděodolným, prodyšným přehozem ze 100% polyesteru.
Povrch je natřený neviditelným matným lakem, který jej chrání před skvrnami. Po čase navíc vypadá ještě lépe, získá totiž trochu patiny, stejně jako třeba kůže nebo dřevo. Pokud se objeví jakékoli póry, maličké prasklinky či barevné odchylky, je to díky přirozeným, neodmyslitelným a kouzelným vlastnostem materiálu, jakým beton je.


Kvalitní a oblíbený produkt Jídelní židle s betonovým sedákem Lyon Béton Hauteville máte možnost pořídit již dnes tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice jídelní židle! Nyní získáte ještě jiné kusy z této oblíbené sekce za super cenu. Tato vyjímečná značka Lyon Beton pro své zákazníky nabízí kvalitní výrobky. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Lyon Beton. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.