Jídelní židle z masivního dubového dřeva se šedým sedákem Gazzda Ava

K jídelně, ve které bude radost hodovat, patří neodmyslitelně i bytelné židle, které vás budou provázet celá léta. Vhodné jsou právě ty z... více informací »
Jídelní židle z masivního dubového dřeva se šedým sedákem Gazzda Ava
Značka: Gazzda
16 490 Kč
Více informací
K jídelně, ve které bude radost hodovat, patří neodmyslitelně i bytelné židle, které vás budou provázet celá léta. Vhodné jsou právě ty z...

K jídelně, ve které bude radost hodovat, patří neodmyslitelně i bytelné židle, které vás budou provázet celá léta.

Vhodné jsou právě ty z dubového dřeva, které je pevné a má vysokou nosnost.

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.


Tento nejprodávanější výrobek Jídelní židle z masivního dubového lze pořídit lehce tu na webu ve známé rubrice jídelní židle! Nyní můžete získat skvělé produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Přední značka Gazzda má na skladě vynikající sortiment A to je teprve začátek.

Nový kousek Jídelní židle z masivního dubového dřeva se šedým sedákem Gazzda Ava od známého dodavatele Gazzda lze nakoupit tady nyní za super cenu! Akční ceny od 16 490 Kč.