Kameninová váza Bloomingville Ilesh, výška 17,5 cm

Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se... více informací »
Kameninová váza Bloomingville Ilesh
Značka: Bloomingville
1 490 Kč
Více informací
Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se...

Dekorace a doplňky v přírodních materiálech i barvách, tu a tam oživené ručně dekorovanými motivy vnesou do vašeho domova harmonii i hřejivost. Se stylovou vázou navíc během okamžiku oživíte jídelní i odkládací stůl nebo parapet.

Dánskou značku Bloomingville jsme si zamilovali pro její vytříbený cit pro jednoduchou, ale neotřelou estetiku inspirovanou skandinávským stylem.

Poznámka: Vzhledem k vlastnostem glazury a ruční výrobě se můžou v barevnosti vyskytnout mírné odchylky.


Tento velmi žádaný produkt Kameninová váza Bloomingville Ilesh, výška 17,5 cm je k sehnání nyní na webu zařazený v sekci vázy. Připravili jsme ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky v akci! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Bloomingville. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt Kameninová váza Bloomingville Ilesh, výška 17,5 cm od značky s dobrým jménem Bloomingville máte možnost dostat právě teď v bezva akci! Právě nyní za 1 490 Kč.