Knihovna se žlutými dvířky z dubového dřeva Vox Concept, 105 x 201,5 cm

Kolekce Concept od inovativní polské značky Vox dělá čest svému jménu: právě rovnováhu a harmonickou atmosféru totiž do vašeho domova vnese.... více informací »
Knihovna se žlutými dvířky z dubového dřeva Vox Concept
Značka: VOX
10 489 Kč
Více informací
Kolekce Concept od inovativní polské značky Vox dělá čest svému jménu: právě rovnováhu a harmonickou atmosféru totiž do vašeho domova vnese....

Kolekce Concept od inovativní polské značky Vox dělá čest svému jménu: právě rovnováhu a harmonickou atmosféru totiž do vašeho domova vnese.

Dokazuje, že úložné prostory mohou být inovativní, na první pohled zaujme a nenudí.

Díky jemnému barevnému provedení zalichotí jak vašemu obývacímu pokoji, tak pracovně či ložnici vaší ratolesti. Mezi její další přednosti patří i systém zavírání tzv. soft close, jenž se postará o tlumené a plynulé dovírání skřínek.


Hodně žádaný výrobek Knihovna se žlutými dvířky z dubového je k dispozici bezstarostně na stránkách umístěný v rubrice knihovny. Podívejte se na vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za příznivou cenu! To však není vše, máme toho více! Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce VOX. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Knihovna se žlutými dvířky z dubového dřeva Vox Concept, 105 x 201,5 cm od výrobce s dlouholetou historií VOX snadno můžete pořídit právě nyní za outletovou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 10 489 Kč.