Koberec Asiatic Carpets Reef Blocks Pastel, 120 x 170 cm

Decentní hravost zabalena do vláken ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na... více informací »
Koberec Asiatic Carpets Blocks Pastel
6 290 Kč
Více informací
Decentní hravost zabalena do vláken ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na...

Decentní hravost zabalena do vláken ze 100% vlny. Takový recept zvolila londýnská značka Asiatic Carpets při vytváření kolekce Reef. Vsaďte na vytříbený design jemných barev i jednoduchých vzorů, který zapadne do elegantně laděného i bohémského interiéru. Kvalita tohoto koberce je stvrzena i precizním tkaním a ručním zdobením.

Vlněný materiál oplývá vynikajícími vlastnostmi. Vlákna jsou nejen silná, ale přirozeně vzdorují chladu a nečistotám. Vyznačují se také skvělými tepelně a zvukově izolačními schopnostmi. Výrobky z vlny jsou rovněž přirozeně odolné vůči ohni a statické elektřině, tudíž vás mohou doprovázet po několik generací.
Zpočátku může koberec pouštět vlas, jedná se ale o přirozený jev u vlny a nejde o problém kvality. Brzy se ale ustálí a můžete si roky vychutnávat jeho hebký povrch.

Vlněný povrch je velmi hebký a příjemný pro bosou nohu.

Hodně žádaný výrobek Koberec Asiatic Carpets Reef Blocks Pastel, 120 x 170 cm najdete právě u nás umístěný v sekci koberce! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Asiatic Carpets pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment

Hodně oblíbený produkt Koberec Asiatic Carpets Reef Blocks Pastel, 120 x 170 cm od populárního výrobce Asiatic Carpets jednoduše můžete pořídit tady a teď skutečně výhodně! Výhodně za super cenu 6 290 Kč.