Koberec Flair Rugs Bolero, 120 x 170 cm

Vzory, které nenudí a barvy, které eliminují nejmenší náznaky všednosti - to nabízí koberce od Flair Rugs. Koberec je vyroben z polypropylenu,... více informací »
Koberec Flair Rugs Bolero
Značka: Flair Rugs
2 490 Kč
Více informací
Vzory, které nenudí a barvy, které eliminují nejmenší náznaky všednosti - to nabízí koberce od Flair Rugs. Koberec je vyroben z polypropylenu,...

Vzory, které nenudí a barvy, které eliminují nejmenší náznaky všednosti – to nabízí koberce od Flair Rugs.

Koberec je vyroben z polypropylenu, který vyniká schopností odolávat vodě, nečistotě a vyblednutí. Nedoporučujeme jej však používat jako zátěžový. Hodí se spíše před postel, pohovku, nebo jako solitér v prostoru k roztříštění velké jednolité plochy.

Diskontní produkt Koberec Flair Rugs Bolero, 120 x 170 cm je k získání bezprostředně tu na našem webu v oblíbené kategorii koberce. Vyberte si parádní výrobky z této populární rubriky za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další zboží od dodavatele Flair Rugs. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Koberec Flair Rugs Bolero, 120 x 170 cm od populárního výrobce Flair Rugs máte možnost sehnat u nás za báječnou cenu! Aktuálně za 2 490 Kč.