Koberec Flair Rugs Wentworth, 160 x 230 cm

Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka Flair Rugs, která... více informací »
Koberec Flair Rugs Wentworth
Značka: Flair Rugs
4 490 Kč
Více informací
Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka Flair Rugs, která...

Také si svůj obývací pokoj bez koberce jednoduše neumíte představit? Širokou škálu barev i motivů přináší anglická značka Flair Rugs, která si při jejich výrobě zakládá na precizním zpracování a pečlivě vybraných materiálech.

Důkazem je i tento moderní kousek z kolekce Wentworth, jenž si získá své právoplatné místo i v těch nejnáročnějších domácnostech. Snadno se totiž udržuje, téměř nepelichá a procházka po něm vám napoví, jak asi vypadá chůze po obláčku. Díky tlumeným barvám ho navíc bez větších obtížích sladíte i s okázalejším vybavením.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Nový produkt Koberec Flair Rugs Wentworth, 160 x 230 jde sehnat přímo na stránkách v populární kategorii koberce. Nyní pořídíte akční produkty ve zmiňované sekci za super ceny. Tento výrobce Flair Rugs poskytuje velmi kvalitní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný kus Koberec Flair Rugs Wentworth, 160 x 230 cm od populární značky Flair Rugs snadno můžete získat právě teď v naší nabídce za výprodejovou cenu! Akční ceny od 4 490 Kč.