Koberec Floorita Afghan, 160 x 230 cm

Také už se vám stalo, že obyčejná sklenička vína či šálek kávy poznamenal váš milovaný koberec? Tento od značky Floorita nečistoty neabsorbuje... více informací »
Koberec Floorita Afghan
Značka: Floorita
3 190 Kč
Více informací
Také už se vám stalo, že obyčejná sklenička vína či šálek kávy poznamenal váš milovaný koberec? Tento od značky Floorita nečistoty neabsorbuje...

Také už se vám stalo, že obyčejná sklenička vína či šálek kávy poznamenal váš milovaný koberec? Tento od značky Floorita nečistoty neabsorbuje do vláken, na jejich vyčištění si tedy vystačíte pouze s papírovou utěrkou a trochou vody.

Kvalitní a žádaný produkt Koberec Floorita Afghan, 160 x 230 cm je k dispozici lehce tady na stránkách umístěný v sekci koberce! Nyní najdete akční produkty z této populární sekce v bezva akci. Známý výrobce Floorita vám představuje kvalitní sortiment. A to je teprve začátek! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od dodavatele Floorita. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Koberec Floorita Afghan, 160 x 230 cm od spolehlivého výrobce Floorita pohodlně nakoupíte právě za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za super cenu 3 190 Kč.